QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi

Reklam

QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi

QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi

Ülkemizde faaliyet gösteren bankalardan bir tanesi olan QNB Finansbank müşterilerine farklı alanlarda kredi verirken özellikle ihtiyaç kredisine talep daha fazla olmaktadır. QNB Finansbank ihtiyaç kredisi farklı şartları olan bir kredidir ve bunun birden fazla çeşidi vardır. Kullanıcılar bu kredilerden istediklerini gerekli şartları sağlamaları durumunda kullanabilir.

QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi Çeşitleri

QNB Finansbank tarafından verilen ihtiyaç kredilerinin farklı çeşitleri bulunuyor. Bu çeşitlerin tamamının şartları benzer olsa da bazı ufak farklılıklar olduğundan söz edilebilir. Söz konusu krediler şunlardır:

İhtiyaç Kredisi
Finansbank Online Kredi
Finansbank Telefonda Kredi
Borç Transfer Kredisi
Kamu & Finansmaaş Kredisi

QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi Şartları

Bu kredilerin faiz oranları, vadeleri ve diğer özellikleri hemen hemen aynıdır. Banka tarafından ufak değişiklikler yapılarak farklı bir kredi gibi sunulmuştur. QNB Finansbank ihtiyaç kredisi şartları ve özellikleri ise genel olarak şöyledir:

Müşteriler 50.000 TL’ye kadar kredi talep edebilir.
Vade seçeneği 48 aya kadardır.
Faiz oranı ise vadenin 1-36 ay arasında seçilmesi durumunda %1,74 iken 37-48 ay seçilmesi durumunda ise %1,68 olarak uygulanır.
İstenilmesi halinde kredinin ilk taksitinin ödenmesi 3 ay ertelenebilir.
Banka tahsis ücreti olarak kullanılan kredinin %0,5’ini talep eder. Bu oran 10.000 TL’de 50 TL yapmaktadır.

QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi Başvuru Yolları

QNB Finansbank tarafından verilen ihtiyaç kredisine başvuru için farklı yollar bulunurken söz konusu yolların başında banka şubelerine gitmek gelir. İnsanlar bankanın herhangi bir şubesine giderek kredi başvurusu yapabilir. Bunun dışındaki bir diğer seçenek ise SMS ile başvurudur. Bunun için kullanıcıların 5030’a SMS atmaları yeterlidir. Son bir seçenek ise internet üzerinden online olarak yapılan başvurudur. Bunun için mobil uygulamalar ya da bankanın internet sitesine giriş yapılarak buradaki formun doldurulması gerekiyor.

QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi İle Bilinmesi Gereken Diğer Hususlar

QNB Finansbank ihtiyaç kredisitalepleri banka tarafından değerlendirilirken kişilerin bazı bilgilerine göre hareket edilir. Kredi notu yüksek ve makul bir miktarda kredi talep eden kişilerin başvuruları kabul edilirken diğer durumlar ek belge istenebilir.